05/11/2019

30/07/2020

Labas, Vakaro puslapiai,

šiandien rytas prasidėjo tuščiai. Beveik 9 valandas praleidau ieškodama būdų, kaip prisijungti prie Chopra meditacijų. Ir atrodo, ko čia taip pušinti? Tikriausiai, jei būtų tik mano pačios reikmėms, seniai būčiau apleidusi tą reikalą,bet dabar jaučiau atsakomybę prieš visą grupę, tad pastangos buvo didesnės.

Tiesa, buvo įvairių minčių. Buvau net ėmusi galvoti, gal čia man kažkos ženklas, nes juk bandau tikėti, kad viskas, kas turi mums ateiti, ateis lengvai ir be didelių pastangų. Tą dažnai ir pats Chopra kartoja. Bet prisimenu ir kitus pavyzdžius apie tai, kaip reikia įrodyti, kad esi įsipareigojęs savo tiklsui ir gali įveikti trukdžius bei sunkumus...

Žodžiu, kaip ir visur, nemažai painiavos - kaip koks kubikas, iš kurios pusės bepasuktum, tas pats kubas, tik kita spalva.

Laimei, radom sprendimą, tad, turbūt, tas atkaklumas ir noras buvo didesni. Ačiū Justė Juškevičiūtė už pagalbą :*

Buvimas Balyje irgi yra įvairiapusis. Netrukus prasidės paskutinė mūsų savaitė buvimo čia, o tada jau namo. Buvo momentų, kai jau norėjau namo, o dabar vėl gaila darosi. Juolab, kad vasarį Juha vėl vyks, o aš jau nutariau nevykti. Žinau, dabar atrodo, kad taip geriau, nes racionalus protas taip sako, bet kai ateis vasaris - bus gaila, ir, prisipažinsiu, šiek tiek jam pavydėsiu.

Keistas tas žmogus. Rodos, pati priimu sprendimą nevykti, o pavydo kirminas vistiek neapleidžia... :) Tikriausiai, ieškosiu kokios paguodos prizo, kad gerai jausčiausi.

Rašau vakare šį kartą ir akivaizdžiai pastebiu skirtumą. Nėra galvoje tų minčių ir jos nesilieja taip gausiai, kaip rytais... Bet norėjau pratuštinti galvą ir nuo tų kelių, kad ramiai pasinerčiau į miegą po ilgos ir įtemptos dienos šiandien. Saldžių ir Jums 💞

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!