06/05/2020

30/07/2020

šiandien pabudau su žodžiu dėkingumas. Prieš tai kelias naktis sapnavau vien košmarus, tai Jūs patys suprantate, koks džiaugsmas yra atsibusti šiltai apkabintai dėkingumo šypsena.

Ar pagalvojote, ką reiškia jausti dėkingumą? Tai juk tas jausmas, kai esi kažką gavęs. Dalyvaudama "Tu gali pagydyti savo gyvenimą" sąskrydyje nuolat užpildau save naujomis mintimis, žiniomis. Kaip tik pagalvojau apie mūsų jausmus. Mokslas jau patvirtino, kad mūsų mintys kuria elektrinį lauką, o jausmai/emocijos - magnetinį. Štai tokiu būdu ir veikia traukos dėsnis. Jausdami jausmus kuriame magnetinį lauką ir pritraukiame dar daugiau to paties.

Nežinau, ar gali būti dar aiškesnis ir paprastesnis suvokimas, kaip tai veikia. Dėkingumas pritraukia dėkingumą, meilė - meilę, dosnumas - dosnumą... Tuo pačiu principu veikia ir negatyvios emocijos bei jausmai, bet apie juos šiuo metu nenoriu nei galvoti, nei rašyti.

Tik suvokiu, kad šioje situacijoje, kai tiek daug nežinios, netikrumo, baimės, klausimų kodėl, už ką ir kas kaltas - mes visada galime rinktis šviesesnes mintis. Mintys sukelia chemines reakcijas smegenyse, limbinė Sistema išskiria hormonus, mes patiriame jausmus. Jausmai ir mintys kuria elektromagnetinį lauką aplink mus. Būdami magnetu pritraukiame tai, kas esame patys.

Va, taip viskas paprasta.

Pasirinkime šiandien šviesesnes mintis ir jausmus ❤️

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!