07/05/2020

30/07/2020

Labas rytas, Ryto puslapiai,

pabudau ir pagalvojau, kad labai mėgstu ritualus. Tie ramūs rytai, kuomet geriu kavos puodelį lovoje, svajoju, užsirašinėju svajones - tai brangiausios akimirkos, kurias sau dovanoju. Kartais tai trunka neilgai - 10-15 minučių, bet labiausiai man patinka tie ramūs ir ilgi rytai.

Kaip ir šiandien. Užsidegiau smilkalą, įsitaisiau patogiai lovoj, įkvėpiau kavos aromato ir... atsiverčiau nuostabią knygą. Prieš kurį laiką mano dukra rekomendavo man perskaityti "Dykumų gėlę". Ir nors knygoje yra liūdnų išgyvenimų ir sunkių momentų, ji man puikiai tinka ryto skaitiniams. Tai knyga apie drąsią, šiek tiek naivią, svajojančią, atkaklią moterį, kurios istorija leidžia prisiminti, kad mes patys savo drąsiais pasirinkimais kuriame savo magiškas patirtis.

Net nepajutau, kaip pralėkė valanda su knyga. Ir nors vidinis kritikas kažkur burbuliuoja, kad ryto laiką būtų galima skirti projektams ir darbams, aš prisuku tą balselį, kaip nusibodusį, įkyrų radiją.

Joks projektas negali būti svarbesnis, nei leisti sau pabūti kartu su svajonėmis ir įkvepiančiomis kitų žmonių istorijomis ❤️

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!