15/05/2020

30/07/2020

Labas,

šią savaitę beveik nerašiau. Giliai panirau į žinių kaupimo ir jų prisimatavimo procesą, kuris atėmė beveik visą laisvą laiką ir jėgas. Pamenu seniau, dalyvaudama mokymuose, kai kurias nesuvoktas ar nepajaustas sritis palikdavau. Kažkada vėliau prie to sugrįšiu,- galvodavau sau. Gyvenimo tėkmė, kaip upė, srauniai teka ir nebūtinai mūsų pažinimo vandenys užsuka dar kartą į tą patį krantą.

Žinodama tai, dabar neriu į patirtį šiandien, nepalikdama rytojui nieko. Rytoj bus rytoj, naujas kartas, nauja patirtis, nauja gelmė.

Šią savaitę mokiausi modeliuoti kitų žmonių elgesio ir mąstymo strategijas. Įdomiausia patirtis - tai susitikti su kito žmogaus siela ir giliausiais troškimais. Tapome įkvėpimu vieni kitiems ir dar kartą liudijome magiją - kai 400 žmonių iš viso pasaulio susirikiuoja į grupeles po tris žmogiukus, vienam pratimui/kelionei drauge. Ir būtent toje miniatiūrinėje, intymioje grupelėje yra TAS žmogus, kuris turi RESURSĄ, dovaną, suvokimą, iškart užpildantį vieno iš mūsų pabirusią puzzlę...

Gyvenimo magija. Jei neprilygs joks fokusas, pamatytas garsiausioje pasaulio arenoje. Šią magiją kuria žmonės, susitikę laiku ir vietoje.

Aš tikiu, kad ir šioje grupėje yra magiški žmonės. Ir viena mūsų mintis, komentaras ar žodis, gali užpildyti kito pabirusią puzzle. Aš kviečiu Jus neatidėti rytoj, o nerti į šiandien. Galbūt, tas mažas impulsas, kurį jaučiate šią akimirką - pasidalinti, apkabinti, paskambinti, pabučiuoti, užsirašyti mintį, nusišypsoti, paspausti "patinka" ar pasidalinti - yra būtent ta maža puzzles dalelė, užpildanti kažkieno pabirusį gyvenimą.

Kaip ir vakar, turėjom grupės narių susitikimą online. Pokalbio metu dar kartą supratau, kaip svarbu mūsų dėmesys, palaikymas ir tas mažas "Patinka" paspaudimas, kuris kažkam yra didelis padrąsinimas ir įkvėpimas žengti drąsiai į ten, kur traukia širdis.

Didžiulis dėkingumas Ausrine Av už tai, kad vakarykštis tavo pasidalinimas buvo įkvėpimas mano įrašui šiandien❤️

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!