16/10/2019

30/07/2020

Šiandien susimąsčiau apie laiką ir apie mus, tiek daug norinčius ir nespėjančius. Atvirai sakant, kad negalvojau, kad kažko nespėju ar neturiu laiko, kol neprisiminiau, kad jau seniai parašiau ryto puslapius į grupę. O žinau, kad yra žmonių, kurie jų laukia... Koks geras jausmas tai žinoti ❤️❤️❤️

Dalinuosi ištrauka iš mano Ryto puslapių šiandien

16/01/2020

Labas rytas, Ryto puslapiai,

Esu labai žingeidus ir daug norintis žmogus. Kartais mano planai ir norai, būna, tikrai nebetelpa į jokius laiko rėmus. Ir kai pagalvoju, seniau save dėl to nemažai pagriauždavau , Bet galų gale supratau, kad dideli planai mane tik gniuždo, o nesibaigiantys norai skandina saviplakos liūne.

Nežinau, kada ir kur išgirdau mintį apie laiką. Laikas neturi pradžios ar pabaigos, jis yra.

Iš kažkur yra atsiradęs posakis 'Laikas - pinigai'. Keistai, kaip žmogus gali susieti dalykus, kurie iš tikro nė kiek nėra susiję. Nei tas laikas pinigų duoda, nei ką. Būtų keista, jei už laiką gaučiau pinigus.

Pinigais mes matuojame vertę, kurią sukuriame. O vertė vėl gi niekaip nesusijusi su laiku - galim sukurti ir 10 eurų vertę ir kelių milijonų per tą patį laiką, o galim ir nieko nesukurti arba jausti vertę, nes pabuvome su šeima, savimi.

Gyvendami visuomenėje, mes esame suprogramuoti trūkumui, todėl ir į laiką taip žiūrime, jo mums vis trūksta.

Esame pripratę bėgti, kovoti, kad tik daugiau turėtume. Bėgimas kelia stresą, įtampą, o šie jausmai skatina mus užsiimti dalykais, kurie malonūs, bet visai nesvarbūs. Štai taip užsisukę pagauname save, kad gyvename ir darome ne tai, ką norime, o bėgame bandydami pagauti "prarastą" laiką, nusipirkti jo, sutaupyti...

Laiko mes turime, tik galbūt ne visada pavyksta atsirinkti, kas iš tikro svarbu, o kas tik atrodo svarbu, o iš tikro tai tik įsisenėjęs įprotis, noras kažką įrodyti, būti įvertintu, pasikelti savivertę arba... tiesiog bėgimas žiurkių rate, kai bėgi, nes visada taip buvo ir net nepagalvojai, kad gali sustot.

O kai sustoji, pamatai, kad laikas niekur nedingo. Jis yra. Ir aš turiu laiko viskam... kas man svarbu.

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!