17/03/2020

30/07/2020

Labas rytas,

jau vakar, prieš užmigdama, norėjau sėsti ir rašyti ryto puslapius. Bet pamaniau, kad miegas šio sudėtingo laikotarpio laikais yra geriausia dovana, kurią galime sau dovanoti. Todėl paleidau įkyrias mintis ir leidau sau ilsėtis.

O minčių būta daug. Turbūt, nors ir tikėjomės, kad bus pokyčiai, bet kad jie vyks taip greitai - nedaug kas galėjo numatyt.

Neslepsiu, vakar sukilo daug emocijų. Jaučiau didelį palengvėjimą, kad po savo nuotykio saugiai grįžau namo, kai yra gausybė žmonių, kuriems pasisekė mažiau. Bet taip pat ir liūdesį, kad dėl pykčio ir atskirties, kurią vis labiau jaučiu.

Pamenu, kai ėmiau pati nešioti kaukę, aplankė keistas jausmas. Jaučiausi atsiskyrus, kaip ir kiti aplinkiniai, nes viduje kirbenantis atsargumo jausmas, skatino vengti kontakto, nuoširdesnio pokalbio.

Kelias dienas leidžiant Japonijoj, mano požiūris pasikeitė. Ten didžioji dalis žmonių nešiojo kaukes. Ir mane apėmė darnaus solidarumo jausmas. Juk kaukes mes nešiojame ne tam, kad saugotume save (teigiama, kad jos mus pačius apsaugo labai trumpą laiką). Kaukes mes nešiojame tam, kad neužkrėstume kitų, net jei nejaučiam jokių simptomų.

Aš galvoju, kad bet kuris iš mūsų galime jau būti viruso nešiotojas. Yra naivu tikėtis, kad tik iš rizikingų šalių parvykę žmonės yra rizikos šaltinis. Tad solidaruokimės, leiskime laiką namuose, o jei išeinam - nešiokime kaukes. Ne dėl saves, o dėl kitų.

P.s. Beje, sulaukiau keleto kometarų, o ko čia aš pati važiavau į Japoniją, kad tai neatsakingas poelgis ir pan. Parašysiu paprastai. Jis buvo atsakingas, daug kartų apgalvotas ir šiomis aplinkybėmis būtinas.

Gražaus Jums ryto ir pasirūpinkite savimi ir kitais, esančiais šalia Jūsų ❤

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!