23/04/2020

30/07/2020

NeRyto puslapiai :)

Šiandien pasidariau pauzę. Atsikėlusi ryte supratau, akd nenoriu nieko labai veikti, tiesiog daugiau laiko praleisti su savo mažyle ir skirti laiko sau. Ramiam pabuvimui.

Po pietų sulindau į gaivias jūros bangas ir tiesiog plūduriavau gal kokią valandą, paleidinėma ateinančias mintis, grįžinėdama įtą momenta ir pojūčius jame. Pradžioj daug šokavęs protas ėme rimti ir tam tikru metu atėjo toks lauktas ramybės ir pilnatvės jausmas.

Vanduo - nuostabi substencija. Kiekvienas esam sudarytas iš vandens. Plūduriuoji ir gali tiesiogiai jausti, kaip jūra ir tu - tas pats vanduo. Vienis.

Man tapo įdomu, o kaip mes plaukiam? Kodėl nemokam plaukti iš pradžių, o po to išmokstam? Kas yra tai, ką išmokstam? Kažkaip kitaip kvėpuot? Kažkaip ypatingai gulėt? Ką tiksliai fiziškai išmokstame daryt, kad neskęstam? Gal Jūs žinot?

Karantinas. Kaip Jums, ar vis dar džiaugiatės? O gal neramu ir nusibodo? Man, kaip ir visa kita, kelia įvairius jausmus. Šiandien pagalvojau, kaip puikiai man manifestavosi praitų metų svajonė. Labai norėjau pavasarį į Bali, bet nebuvau tikra, ar nukeliausiu, nes mano vyras vyko vasarį, o aš norėjau kovo gale - balandį.

Man labai patinka Balis, o vienas didžiausių džiaugsmų - The Yoga Barn. Jau nusibodau savo vyrui su prašymu apsistoti netoliese, kad galėčiau kasdien, ir net dažnai po kelis kartus, vaikščioti į jogos klases. Man ši jogos studija - idealiausia pasaulyje, kiek iki šiol mačiau. Aplinka nuostabi, bet labiausiai žavi mokytojai savo autentiškumu, charizma ir stipriai išreikštais charakteriais.

Ir štai, nors nenuvykau į Bali, The Yoga Barn atvyko į mano namus. Kasdien net po kelias praktikas tiesiogiai online.

Šiandien, kaip ir kaskart po praktikos, padėkoju begalinei Visatos išminčiai, kuri randa būdų manifestuoti norus neįtikėčiausiu būdu.

Mums tereikia paleisti norus ir pasitikėti ❤️

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!