27/05/2020

30/07/2020

Labas rytas, Ryto puslapiai,

ir vėl keistas jausmas. Pradedu rašyti ir nežinau,apie ką rašysiu. Tiesa, galvoje sukasi nemažai mane dominančių temų, kuriomis vis ruošiuosi parašyti straipsnį ar net keletą. Norisi panagrinėti patyčių temą, kuri tokia aktuali Lietuvoje ir kaip mes, suaugusieji, savo pavyzdžiu mokome vaikus nepriimti nuomonės, teisti, tyčiotis, klijuoti etiketes.

Dar norisi panagrinėti savivertės temą ir jos dedamasias, o taip pat vis norisi sudėti jausmus, atsiminimus ir patarimus apie kelionę į Japoniją. Žinau, kad tikrai būtų labai naudingas įrašas mano Keliautoja.lt blogui, nes buvau susirinkusi LABAI DAUG informacijos, o ir patyrimų gausiai. Mėnesis po mėnesio šie patyrimai pasiklysta kažkur atminties labirintuose, o man tampa liūdna ir gaila, kad vis neskiriu laiko įdėti savo indėlį ir palengvinti kažkam darbą planuojantis kelionę.

Užrašau tai, ir pasižymiu šį darbelį į kitos savaitės darbų sąrašą. Atvirai sakant, tai jau ne pirmas kartas :)

Kartais man kyla klausimas, kam aš planuoju, jei vis tiek to nedarau? Gal tai lengva sąžinės nuraminimo forma - įrašyti į darbų sąrašą ir ramiai toliau pamiršti.

Prioritetai. Žinoma, kad jie svarbūs. O kelionės aprašymas man nėra prioritetas. Galima tiesiog ramiai, šviesiai tiesiai sau įvardinti, negu kad kurti dar vieną istoriją apie tai, kaip neturiu laiko, nespėju ir pan.

Mes visada turime laiko dalykams, kurie mums svarbūs. Arba malonūs. Kaip ir dabar, po įtemptos dienos vakar, nusprendžiau pasilepinti filmu (kažkur skaičiau, kad greitai 'Kino pavasario' filmai jau bus neprieinami. Taigi, šiandien palepinsiu save "Viltimi", o įrašas apie Japoniją palauks kitos savaitės. Turbūt.

O ką iš Kino pavasario repertuaro žiūrėjote Jūs?

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!