28/07/2020

30/07/2020

Labas, kaip Jūsų pasiilgau! Ir tas jausmas kyla iš kažkur giliai, suvirpina širdį ir norisi tiesiog pasisveikinti.

Jau ne vieną kartą iki šiol bandžiau rašyti įrašą, bet kaskart sustodavau pusiaukelėj. Dažniausiai todėl, kad mano mažoji Emma lyg iš niekur išdygdavo ir šiltai susirangydavo man ant kelių.

Žiūrėdama į ją, negaliu atsistebėti, kaip paprasta iš tikro mums yra gauti tai, ko reikia - tiesiog ateini ir užsiimi patogią vietą. Po šia saule kiekvienas mūsų ją turime.

Esu dėkinga Jums, kurie parašėte, jog pasigendate mano įrašų. Tai malonu ir įpareigoja. Prabėgus vasarai vėl su entuziazmu dalinsiuos savo patirtimis ir atradimais.

O dabar metas užsipildyti savo vidinį indą. Norisi su Jumis pasidalinti tuo, kas vertinga, brandu, susivokta. Tam ir paskyriau šią vasarą. Man tai - gilaus savęs pažinimo laikas ir dar vienas naujas gyvenimo kelias, apie kurį parašysiu šiek tiek vėliau.

Paskutiniais mėnesiais FB atsiveriu tik pirmadieniais, o visas kitas dienas tiesiog džiaugiuosi. Vasara mus lepina ypatingu oru, o ir išsiilgta šeima šalia manęs...

Pati negaliu patikėti, kad tiek daug gaminu. Visa savimi panėriau į vienkiemio gyvenimą. Su malonumu šaldau uogienes, gaminu tortus ir net išsitraukiau kažkada iš Lietuvos į Estiją atsivežtą bulvių tarkavimo mašiną. Beje, jei būsite Parnu (Estiją), užsukite pasilabinti. Kartu išsivirsim cepelinų :)

Ir jaučiu,kad žodis laimė reiškia būtent tai, ką patiriu. Žinote, laimė net nėra būsena. Laimė yra dabar, jei esi dabar.

Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.ce@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!