PAŽINK SAVE IR SAVO ŠEŠĖLIUS PER ARCHETIPUS

Patyriminė kelionė į savo gelmes


Kas tavęs laukia?

Gilesnio savęs pažinimo seminaras, pasitelkiant archetipus, darbą su šešėliu, meno terapijos, sąmoningumo ir kūno praktikas.

 • 2 ONLINE  2.5 - 3 val. susitikimai lapkričio 30 ir gruodžio 7 dienomis nuo 19.00 ZOOM platformoje, kuriuose naudosime dailės terapijos metodus, metaforines kortas ir grupės terapinio koučingo sesijas (bus daromi vaizdo įrašai, bet rekomenduojame dalyvauti gyvai ir atlikti praktikas).
 • Praktinis patyrimas - gyvas susitikimas "Pasimatymas su archetipu" gruodžio 10 d. Vilniuje arba gruodžio 17 d. Kaune, kurio metu  kursime gilesnį ryšį su savimi per kūno praktikas;
 • Trumpos ir aiškios video paskaitos, leidžiančios geriau pažinti archetipus ir jų šešėlius savarankiškam studijavimui;
 • Namų darbų užduotys (naudingos, bet neprivalomos).


Mokymai skirti:

 • besidomintiems saviugda;
 • norintiems geriau pažinti savo šviesiąją pusę ir neįvardintus talentus;
 • norintiems geriau pažinti, įsisąmoninti ir integruoti savo šešėlinius asmenybės aspektus;

Kodėl naudinga žinoti, suprasti archetipus ir dalyvauti šiuose mokymuose?

Archetipas - tai idėja ar vaizdinys, atsikartojantis pasakose bei kolektyviniuose žmonijos pasąmonės kloduose. Archetipus galima apibūdinti kaip instinktus, universalius žmonijos bruožus, psichikos segmentus. Jie glūdi pasąmonėje ir daro įtaką mūsų jausmams ir elgesiui. Net jei mes nieko nežinome apie juos, jie veikia mūsų pasirinkimus, vertybes, idealus, mintis, troškimus.

Mes augame, transformuojamės, keičiamės per įsisąmoninimą. Kuo mes geriau suvokiame savo patiriamus jausmus, mintis, tikslus, poreikius, motyvatorius, tuo sąmoningesnius mes galime daryti pasirinkimus. Archetipai - tarsi žemėlapis, kuriame mes galime matyti realybės atvaizdą ir rinktis vietas, kelius, būdus judėti, daryti pokyčius ir savimi pasirūpinti. Archetipų pažinimas leidžia mums pamatyti gyvenimo procesus, savo tikslus, vaidmenis, norus ir siekius iš simbolinės perspektyvos.

C. Jungas išskyrė 12 pagrindinių archetipų. Kiekvienas savyje turime po kažkiek kiekvieno archetipo. Pažindami archetipus, mes galime geriau pažinti savo pasąmonę ir šešėlinę asmenybės pusę.

Darbo su šešėliu nauda:

Šešėlis yra asmenybės tamsioji pusė, susidedanti iš jausmų, minčių ir charakterio bruožų, kurių žmogaus ego nepripažįsta ir nepriima. Šie nepalankiai vertinami asmenybės bruožai yra išstumiami į pasąmonę ir suformuoja šešėlį.

Tačiau tamsioji asmenybės pusė, nors ir nustumta į šešėlį, nuolatos daro įtaką žmogaus elgesiui. Ši šešėlinė pusė dažnai pasireiškia per projekcijas į kitus žmones ar reiškinius, pvz., kai kažkas labai erzina, nepatinka ar netgi pykdo be pateisinamos priežasties. Suskaldytos asmenybės dalys per projekcijas siekia būti pamatytos ir integruotos tam, kad būtų atkurtas asmenybės vientisumas.

 • Šešėlinių asmenybės aspektų suvokimas ir integravimas
 • Savo aklųjų zonų ir sabotuojančio elgesio pamatymas
 • Priežasčių suvokimas iš kur kyla vidinis pasipriešinimas (pvz., kai norime realizuoti tikslus arba turime priimti sprendimus) bei šių priežasčių paleidimas
 • Mažiau vidinės įtampos ir daugiau lengvumo gyvenime
 • Savo autentiškumo ir potencialo atskleidimas
 • Geriausio kelio suradimas, patenkinančio visus asmenybės poreikius
 • Giluminis savęs suvokimas
 • Aiškumo įgavimas dėl gyvenimo krypties

Ką veiksime??

 • pažinsime ir tyrinėsime pagrindinių 12 archetipų savybes, energijas, kokias dovanas jie neša ir jų šešėlinę pusę, kuri reiškiasi mūsų elgesyje ir mąstysenoje.
 • praktiškai patirsim, kaip kiekvienas iš šių archetipų reiškiasi mūsų gyvenime bei kaip galime pasinaudoti archetipuose glūdinčia išmintimi įvairiose situacijose.
 • tyrinėsime šešėlinę asmenybės dalį, pasitelkdami archetipus. Šešėlinėje dalyje glūdi didžiulis augimo bei tobulėjimo potencialas. Kai susipažįstame su savo šešėliu, aptinkame, kad mes esame daug turtingesni, nei galvojome. Šešėlio integravimas atskleidžia mūsų asmenybės kūrybiškumą ir autentiškumą.
 • Giliau pažinsime save atlikdami individulias užduotis ir dirbdami grupėje.

Ankstyvos registracijos kaina iki lapkričio 25 d. - : 80 eurų dalyvaujantiems tik 2 online susitikimuose, 150 eurų, dalyvaujantiems online ir gyvame susitikime. Vėliau - 100 ir 190 eurų.

Registracija el. patu: sonata.aaltonen@gmail,com

________________________________________________________________________________________________

APIE MUS:

Sonata Aaltonen - sertifikuota koučingo specialistė, mokymų trenerė, NLP meistrė, Eneagramos praktikė, meditacijos instruktorė, Online koučingo mokyklos dėstytoja, FB grupės AUGINU SAVE įkūrėja.

Vedu mokymus saviugdos, asmeninės lyderystės temomis, praktines dirbtuves, grupinius užsiėmimus suaugusiems. Šiuo metu tęsiu psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto Institute. Esu baigusi koučingo mokymus 6 pasaulinėse koučingo mokyklose (ICF, ICTA), psichologijos mokymus koučingo specialistams, mokymų vedimo ir trenerystės mokymus pas Marilyn Atkinson (Erickson International įkūrėją). NLP mokymus (Society of NLP), jau 7 metus gilinu NLP žinias pas vieną iš jo kūrėjų - Judith Delozier.

Tikiu,kad geriausiai mes mokomės, kai mums smalsu, įdomu, naudinga, iškart pritaikoma, jauku, saugu ir kažkiek linksma. Kai ne tik gauname naujų žinių, bet galime iškart patirti, praktiškai išbandyti, tyrinėti, reflektuoti, dalintis grupėje asmeniniais patyrimais ir suvokimais. Kai mokosi visuma -galva, kūnas, visa sistema. Šias vertybes atsinešu į kiekvieną susitikimą su Jumis.

Girmantė Ugnė Kareivaitė - sertifikuota koučingo specialistė ir meno terapijos praktikė, vedu individualius ir grupinius užsiėmimus suaugusiems bei vaikams. Taip pat esu jogos instruktorė.

Šiuo metu mokausi psichoterapijos Vilniaus Geštalto Institute, esu baigusi žmogiškųjų išteklių vadybos magistrą VU Amsterdamo Universitete, koučingo mokymus Baltijos koučingo centre, kvalifikacijos kėlimo programą Menų terapijos centre ir asociatyvinių metaforinių kortelių mokymų ciklą.


Nori pasidalinti savo mintimis?
Parašyk man! sonata.aaltonen@gmail.com 

© 2020  Sonata Aaltonen. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!